Wybierz interesującą Cię grupę oferowanych przez nas badań RTG.

Zdjęcia RTG, tomografie i opisy badań dostępne w Chmurze.

Badania wykonane w naszym gabinecie pobierzesz w prosty i szybki sposób z internetu.

Jest to nasza innowacyjna usługa, która pozwoli Państwu w łatwy i szybki sposób pobrać wykonane przez nas badanie oraz jego opis. Pacjent przez 6 miesięcy posiada dostęp z dowolnego miejsca do wykonanych przez nas zdjęć. Obsługa naszego systemu jest prosta i intuicyjna, nie wymaga instalacji dodatkowych programów, wszystko zrobisz z poziomu swojej przeglądarki internetowej. Dostęp do Państwa badania RTG automatycznie uzyska, także lekarz kierujący na dane badanie. Wszystko odbywa się w ciągu kilku sekund.


Instrukcja obsługi

Płyta CD lub DVD z wykonanym przez nas badaniem RTG.

Badanie otworzysz na własnym komputerze lub u Twojego lekarza bez dostępu do sieci.

Klasyczny nośnik DVD zapewnia Państwu dostęp do badania bez konieczności posiadania dostępu do internetu. Płyta zawiera w sobie niezbędne oprogramowanie do otwarcia badania w formacie dicom. Zalecamy wybór tego typu nośnika jeśli chcecie Państwo zachować archiwalny dostęp do wykonanego przez nas badania.


Przykładowa płyta

Zdjęcie rentgenowskie wydrukowane na klasycznej Kliszy RTG.

Wymagane przez część lekarzy nie korzystających z komputera w gabinecie.

Nasza placówka pracuje na w pełni cyfrowym sprzęcie rentgenowskim. Posiadamy jednak najwyższej jakości drukarki umożliwiające wydruk zdjęć w formacie dicom na klasycznych błonach rentgenowskich. Takie zdjęcie nie różni się niczym od zdjęć analogowych, wykonywanych przed laty. Zalecamy odbiór badań w tej postaci, w sytuacji kiedy życzy sobie tego lekarz kierujący na badanie. Zdjęcia w tej formie są droższe ze względu na koszty nośników.