Wielkanoc 2019 i Weekend Majowy
18 kwietnia 2019
rezerwacja terminu rtg
Wyłączenie pracy poczekalni
16 listopada 2020
Pokaż Wszystkie

Komunikat SARS-CoV-2

Nowoczesny aparat rentgenowski umożliwiający wykonanie rentgena klatki piersiowej

Rentgen płuc i klatki piersiowej w Poznaniu

Drodzy Pacjenci oraz Lekarze, w związku z wybuchem pandemii Koronawirusa wdrażamy zmiany w organizacji naszej pracy. Mając na uwadze Państwa zdrowie oraz możliwość powstania zatorów w publicznej służbie zdrowia – nie zamykamy całkowicie naszej pracowni diagnostycznej, ale wprowadzamy istotne zmiany w jej funkcjonowaniu. Zmiany będą obowiązywały od poniedziałku 16.03.2020r. przez dwa tygodnie, o ile sytuacja nie będzie wymagała wydłużenia tego czasu.
1. Godziny otwarcia
Nasza pracownia będzie ogólnodostępna od poniedziałku do piątku w godzinach od 16:00 do 20:00 oraz w soboty od 10:00 do 15:00. Jeśli te godziny Państwu nie będą pasowały to pozostawiamy możliwość umówienia się indywidualnie w godzinach od 9:00-16:00. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny z wyprzedzeniem minimum 30 minut. Ostatnią godzinę każdego dnia ( godz 19-20 pon-pt i 14-15 w soboty) przeznaczamy dla pacjentów chorych lub z podejrzeniem choroby zakaźnej. Jeśli Państwa rozpoznanie to: zapalenie płuc, duszności, bóle w klatce piersiowej, utrzymujący się kaszel – prosimy o wizytę w tylko tych godzinach. Pozwoli nam to zabezpieczyć pracownię dla zdrowych pacjentów.
2. Środki bezpieczeństwa
Wszystkich naszych pacjentów prosimy o poinformowanie nas o powrocie z podróży w czasie 14 dni z obszarów, w których istniały już ogniska choroby. Pacjentów z objawami infekcji prosimy o przybycie do pracowni tylko we wskazanych godzinach dla osób chorych. Zastrzegamy możliwość kontroli temperatury ciała pacjentów przed wykonaniem badania. Osoby z wyraźnie podwyższoną temperaturą mogą zostać skierowane przez nas na wizytę w godzinach przeznaczonych dla pacjentów chorych. Zachęcamy wszystkich pacjentów do wykonania kontrolnego badania temperatury ciała przed udaniem się do pracowni.
3. Ograniczenie kontaktu z innymi.
Chcąc zapewnić Państwu większy poziom bezpieczeństwa prosimy, w miarę możliwości, o dokonywanie rezerwacji planowej daty i godziny wizyty w gabinecie. Pozwoli to nam zmniejszyć do minimum lub uniknąć kontakt z pozostałymi pacjentami korzystającymi z naszych usług. Rezerwacji terminu można dokonać na naszej stronie internetowej https://rentgenpoznan.pl/rezerwacja-terminu-rtg/ lub telefoncznie +48 730 75 30 60
4. Dodatkowe środki higieny
Po przybyciu do pracowni prosimy o dokładne umycie rąk w toalecie znajdującej się bezpośrednio przy wejściu. Po wejściu do pracowni macie Państwo możliwość dodatkowej dezynfekcji rąk z wykorzystaniem przeznaczonych do tego środków dezynfekujących. Wszystkie powierzchnie, z którymi pacjenci mają kontakt w trakcie wykonywania badania są każdorazowo dezynfekowane przez nasz personel. Rekomendujemy Państwu, aby w tym okresie dokonywać płatności zbliżeniowych.