Nowoczesny aparat rentgenowski umożliwiający wykonanie rentgena klatki piersiowej
Komunikat SARS-CoV-2
14 marca 2020
Aktualizacja cennika badań stomatologicznych
7 stycznia 2021
Pokaż Wszystkie

Wyłączenie pracy poczekalni

rezerwacja terminu rtg

Szanowni Pacjenci. Cieszymy się, że udało się nam dotrwać do tego momentu pandemii bez konieczności przerywania działania naszej pracowni oraz ograniczania godzin otwarcia dla pacjentów. Mamy nadzieję, na to że uda nam się przetrwać tak do końca zagrożenia koronawirusem. Jesteśmy świadomi, że służba zdrowia jest obecnie u progu swojej wytrzymałości i działanie placówek takich jak nasza jest istotna w diagnostyce, także pozostałych pacjentów, którzy wymagają diagnostyki, a nie chorują na Covid-19.
W związku z tym wprowadzamy dodatkowe zasady, które mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa zarówno pacjentów jak i naszego personelu medycznego. Do momentu zmniejszenia się poziomu zagrożenia, który występuje obecnie podczas drugiej fali zakażeń poczekalnia w naszej pracowni zostaje wyłączona, a pacjenci wpuszczani będą pojedynczo.
Najważniejsze informacje i zalecenia w związku z zmianami:
? Do pracowni może wejść tylko pacjent lub w przypadku badania u dzieci i młodzieży – dodatkowo opiekun dziecka.
? Nasz personel pracuje w niezmienionych godzinach od 9 do 20 (poniedziałek-piątek) oraz od 10 do 15 (soboty).
? Na drzwiach wejściowych zamontowany został przycisk służący do powiadomienia personelu o oczekującym pacjencie. Jeśli po użyciu dzwonka, nikt nie otworzył drzwi oznacza to, że właśnie trwa badanie. W zależności od jego złożoności może trwać od kilku do kilkunastu minut. Prosimy o zachowanie cierpliwości.
? W związku ze porą jesienno-zimową i możliwością pogorszenia aury zachęcamy do rezerwacji terminów na naszej stronie internetowej (https://rentgenpoznan.pl/rezerwacja-terminu-rtg/). Rezerwacje nie są obowiązkowe. Mają one na celu ułatwić Państwu wybór godziny, w której zostaniecie Państwo obsłużeni bez kolejki. Godzinę badania możecie zarezerwować Państwo także telefonicznie.
? Jeśli nie możecie Państwo dokonać rezerwacji godziny badania to zachęcamy aby wybierać pory mniej popularne. Jeśli to możliwe zachęcamy do wizyt porannych.
? Przypominamy o konieczności posiadania maseczki i postępowania z nią zgodnie z instrukcjami naszego personelu medycznego.
? Dezynfekcja rąk jest obowiązkowa od razu po wejściu do pracowni.
? Zalecamy korzystanie z płatności bezkontaktowych.