Pracownia RTG

Jesteśmy nowoczesną pracownią rentgenowską w Poznaniu. Usługi diagnostyki obrazowej świadczymy od ponad 15 lat diagnozując w tym czasie tysiące zadowolonych pacjentów. Od początku powstania naszego gabinetu stawiamy na rozwój, doskonaląc nieustannie nasze umiejętności, podejmując decyzje o wyborze najnowocześniejszego, a także bezpieczniejszego sprzętu dla naszych pacjentów oraz pracowników pracowni rentgenodiagnostycznych. Dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy docenić dwie rzeczy, które są najcenniejsze dla pacjentów naszego gabinetu RTG – zdrowie oraz czas.

Świadomość

Mamy świadomość tego, że tylko najnowocześniejsza aparatura medyczna służąca do rentgenodiagnostyki, produkowana wyłącznie przez renomowane firmy w Stanach Zjednoczonych i Europie może zapewnić Państwu najlepszą jakość wykonywanych w naszej pracowni zdjęć RTG – to nasz priorytet. Wiemy o tym, że tak wykonana diagnostyka obrazowa pozwala w późniejszym czasie na podstawienie lepszej diagnozy oraz bardziej precyzyjne leczenie. Robimy wszystko aby optymalizować pracę naszych gabinetów by czas od momentu pojawienia się Państwa w pracowni rentgenowskiej do momentu kiedy wyniki wykonanych przez nas badań dotrą do lekarzy był jak najkrótszy.

Pacjenci

Nasi pacjenci oraz ich czas są dla nas bardzo ważne dlatego, na każdym z etapów obsługi w naszej pracowni staramy się wprowadzać rozwiązania, które pozwolą Państwu uniknąć zbędnego jego marnotrawienia. Uważamy, że w dobie powszechnych technologii informatycznych oraz szybkich łącz światłowodowych, naszym obowiązkiem jest wdrażanie rozwiązań, które przyczynią się do Państwa komfortu. Ułatwienia czekają na Państwa już od momentu planowania wizyty w naszej pracowni rentgenodiagnostycznej.

Wizyty

Standardowe badanie rentgenowskie zajmuje od kilku do kilkunastu minut dlatego nie jest konieczne dokonywanie wcześniejszej rejestracji ani umawiania terminu wizyty. Mamy jednak świadomość, że w godzinach szczytu może dochodzić do sytuacji, w której kilka osób pojawi się w gabinecie w podobnym czasie. Dlatego jeśli zależy Państwu na tym aby uniknąć oczekiwania w kolejce do wykonania badania zachęcamy do dokonania rezerwacji terminu planowanej wizyty. Mogą to Państwo zrobić na kilka sposobów. Tradycyjnie, dzwoniąc na nasz telefon komórkowy lub stacjonarny. Wysyłając do nas wiadomość e-mail na adres wizyta@rentgenpoznan.pl lub wypełniając formularz znajdujący się na stronie kontakt. Zachęcamy przede wszystkim do korzystania z naszego terminarza znajdującego się na stronie internetowej, klikając w prawy górny róg menu – rezerwuj termin. W ten sposób macie Państwo automatyczny pogląd na wszystkie dostępne terminy. Rezerwacja terminu wizyty jest możliwa najpóźniej na jeden dzień przed planowanym terminem badania.

Teleradiologia

Jako pracownia rentgenowska posiadamy pełne wsparcie dla rozwiązań określanych terminem teleradiologia. W kilku słowach teleradiologia polega na połączeniu pomiędzy naszą pracownią diagnostyki obrazowej, a współpracującym z nami centrum radiologicznym, które przygotowuje dla naszych pacjentów opis badania RTG. Takie rozwiązanie pozwala nam na skrócenie czasu oczekiwania na opis lekarza radiologa nawet do jednej godziny. Opisy wykonywane są przez 24 godziny na dobę 365 dni w roku.